Zajęcia pozalekcyjne | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 w Warszawie

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

II semestr roku szkolnego 2015/16

 

Nazwisko i imię nauczyciela TERMIN ZAJĘĆ Rodzaj zajęć Sala
Borucka Katarzyna – matematyka czwartek: 8.00 – 8.45
piątek: 12.50 – 13.35
przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego klasa IIIa

konsultacje, poprawy – klasa IIc, IId

305
101
Chamczyk Michał – historia środa: 13.45 – 14.30

14.45 – 15.30

poprawy, konsultacje

przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego klas III

308
Dzierań Bolesław – język angielski czwartek: 14.40 – 15.25 praca z uczniem zdolnym

poprawy

104
Gugałka Renata – muzyka konsultacje
Hanke Katarzyna – geografia wtorek: 14.45 – 15.30 konsultacje, poprawy – klasa Ic 210
Iliaszuk Aleksandra– nauczyciel wspomagający poniedziałek: 12.50 – 13.35
piątek: 9.55 – 10.40
pomoc uczniom – klasa Ic
pomoc uczniom – klasa Ic
208
205
Jaworowska Magdalena – wychowanie fizyczne środa: 14.40 – 16.10 piłka siatkowa sala gimnastyczna
Jeżyna Bożena – geografia poniedziałek: 15.30 – 16.15
czwartek: 14.45 – 15.30
przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego klas III
poprawy, konsultacje
305
Jędrych Łukasz- nauczyciel wspomagający
w klasie integracyjnej
wtorek: 14.45 – 15.30
środa: 8.00 – 8.45
zajęcia wychowawcze
pomoc uczniom – zajęcia wyrównawcze
305
206
Kowalczuk Małgorzata- nauczyciel wspomagający w klasie integracyjnej piątek: 13.50 – 14.35 pomoc uczniom – zajęcia wyrównawcze 312
Patralska Monika – język angielski wtorek: 14.35 – 15.20 praca z uczniem zdolnym, poprawy 212
Lindstedt-Waligórska Urszula – fizyka środa: 14.45 – 15.3015.30 – 16.15 poprawy, konsultacje, przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego klas III 303
Łuczak Ewa – informatyka piątek: 15.30 – 16.15 konsultacje 302
Mierzwa Paweł – historia środa: 13.45 – 14.30 poprawy, konsultacje 208
Minkina Aleksandra – biologia czwartek: 7.15 – 8.00
środa:15.35 – 16.20
poprawy, konsultacje
praca z uczniem zdolnym,  przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego klas III
204
Nycz Urszula – język angielski czwartek: 14.35 – 15.20 konsultacje, pomoc uczniom w nauce,
przygotowanie do konkursów i egzaminu gimnazjalnego
206
Perucka Agnieszka – matematyka czwartek: 8.00 – 8.45
piątek: 8.00 – 8.45
przygotowanie do egzaminu  gimnazjalnego – klasa IIIC
zajęcia wyrównawcze – klasa 1B
307
305
Polak Urszula – matematyka wtorek: 13.50 – 14.35czwartek: 8.00 – 8.45 przygotowanie do egzaminu  gimnazjalnego klas III , poprawy, konsultacje
zajęcia wyrównawcze – klasa 1c
304
Rogalska-Monserrat Ewa – język hiszpański piątek: 14.45 -15.30 konsultacje 210
Rusinek Dagmara – zajęcia artystyczne poniedziałek: 14.40 – 15.25
15.25 – 16.10
koło plastyczne
konsultacje z j. polskiego
101
Sajewicz Anna – język polski piątek: 14.45 – 15.30
15.35 – 16.20
praca z uczniem zdolnym – klasy Ia, IIa
zajęcia wyrównawcze – klasy Ic, IId
207
Sikorska Maria – bibliotekarz poniedziałek: 14.30 – 16.00 koło szachowe 103
Skotarczyk Mariusz – wychowanie fizyczne poniedziałek: 15.25 – 17.05 praca z uczniem uzdolnionym sala gimnastyczna
Słowiński Łukasz – religia poniedziałek: 15.30 – 16.45
16.45 – 17.30
konsultacje
wolontariat, zajęcia rozwijające zainteresowania
304
Strzelczyk Agnieszka – język polski wtorek: 14.40 – 15.25
środa: 8.00 – 8.45
przygotowanie konkursów, poprawy
przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego klas III
208
Szamborska Małgorzata – język niemiecki wtorek: 14.40 – 15.25
15.25 – 16.10
praca z uczniem uzdolnionym
konsultacje, poprawy
306
Szeląg Małgorzata – język polski poniedziałek: 15.30 – 16.15
16.15 – 17.00
zajęcia wyrównawcze – klasy Ib, IIa, IIId
przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego klas III
205
Wiechowska Sylwia – psycholog szkolny poniedziałek: 14.00 – 15.00
wtorek: 14.00 – 15.00
zajęcia indywidualne – konsultacje 310
Wierzchowska Joanna- chemia wtorek: 14.00 – 14.45czwartek: 14.40 – 15.25 poprawy, konsultacje

przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego klas III , praca z uczniem uzdolnionym

203
Wisz Małgorzata – wychowanie fizyczne poniedziałek: 13.45 – 14.30 praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do zawodów sala gimnastyczna