Reforma | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 w Warszawie

Reforma

Listy Pani Minister :

REFORMA EDUKACJI

Reforma edukacji – poniżej zamieszczamy pierwsze materiały dotyczące reformy edukacji.

Ministerstwo Edukacji Narodowej uruchomiło dedykowaną reformie stronę internetową

www.reformaedukacji.men.gov.pl

na której rodzice znajdą odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania o reformę.

W serwisie udostępniona została funkcjonalność dzięki, której będziecie mogli Państwo sprawdzić w jakim typie szkoły dziecko będzie uczyło się od 1 września 2017 r.

1. Broszura informacyjna – Dobra szkoła
  2. Mapa drogowa reformy edukacji – Dobra Szkoła

geometric04bez-tytulu1

Skan pisma do Rodziców Pani Aurelii Michałowskiej – Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Mazowiecki Kurator Oświaty w Warszawie zaprasza wszystkich rodziców na spotkanie informacyjne – Dobra szkoła – reforma edukacji, które odbędzie się 2 grudnia 2016 r. (piątek)  o godz. 16.00 w Zespole Szkół nr 74 przy ul. Niepołomickiej 26.

Skan listu Pana Włodzimierza Paszyńskiego – Zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy oraz materiały informacyjne:

1. Skan listu Zastępcy Prezydenta m. st. Warszawy
  2. Materiały informacyjne