Osiągnięcia sportowe | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 w Warszawie

Osiągnięcia sportowe

ROK 2013/2014

  • BIEGI PRZEŁAJOWE – w dzielnicy dziewczęta zajęły II miejsce, chłopcy I miejsce
  • PIŁKA NOŻNA – dziewczęta i chłopcy zajęli I miejsce w dzielnicy
  • PIŁKA KOSZYKOWA – w dzielnicy dziewczęta i chłopcy zajęli II miejsce
  • UNIHOKEJ – w dzielnicy dziewczęta i chłopcy zajęli I miejsce, obie drużyny awansowały do WOM, dziewczęta zajęły 7 miejsce w Warszawie
  • TENIS STOŁOWY – dziewczęta zajęły w dzielnicy II miejsce, chłopcy III miejsce
  • PIŁKA RĘCZNA – w dzielnicy dziewczęta i chłopcy zajęli II miejsce
  • Mariola Ostaszewska w warszawskich BIEGACH PRZEŁAJOWYCH zajęła 3 miejsce i będzie reprezentować nasze miasto na zawodach mazowieckich.

ROK 2012/2013

  • PIŁKA NOŻNA – dziewczęta I miejsce, chłopcy II miejsce w dzielnicy
  • BIEGI PRZEŁAJOWE – dziewczęta i chłopcy I miejsce w dzielnicy
  • UNIHOKEJ – w dzielnicy dziewczęta i chłopcy I miejsce
  • TENIS STOŁOWY – dziewczęta II miejsce, chłopcy III miejsce w dzielnicy
  • PIŁKA RĘCZNA – w dzielnicy dziewczęta i chłopcy zajeli I miejsce
  • PIŁKA SIATKOWA – dziewczyny w dzielnicy zdobyły I miejsce awansując do WOM, chłopcy zdobyli II miejsce

ROK 2011/2012

  • Aleksandra Olszewska – I miejsce Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny kadetek – gra podwójna – TENIS ZIEMNY
  • Aleksandra Olszewska – II miejsce Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny kadetek – gra pojedyncza – TENIS ZIEMNY
  • Martyna Dobrowolska – I miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach Halowych „Podlasie 2011”JUDO
  • Martyna Dobrowolska – I miejsce Otwarte Mistrzostrzwa Mazowsza Juniorek Młodszych w judo – JUDO
  • Maciej Seta – II miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży – SKOK WZWYŻ – reprezentant Gimnazjum Nr 126 na Mistrzostwach Mazowsza
  • Sebastian Chromiński – II miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży – JUDO; II miejsce – Puchar Polski; Międzynarodowe Turnieje – miejsca medalowe
  • PIŁKA SIATKOWA – chłopcy: Warszawska Olimpiada Młodzieży miejsca 9-12
  • UNIHOKEJ – dziewcząt: Warszawska Olimpiada Młodzieży miejsca 7-8
  • UNIHOKEJ – chłopcy: Warszawska Olimpiada Młodzieży miejsca 9-12

  Inne osiągnięcia sportowe