Sukcesy i osiągnięcia 2010/2011 | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 w Warszawie

Sukcesy i osiągnięcia 2010/2011

KONKURSY Wykaz uczniów Klasa Tytuł
Konkurs przedmiotowy chemiczny dla uczniów gimnazjów Daniel Jastrzębski

III b

laureat finalista

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Meridian MMC 2011 Grzegorz Kuduk

II a

za udział i   bardzo dobry wynik

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur Ignacy PiszczekŁukasz Łobacz

Mateusz Grzeszkiewicz

Weronika Monserrat-Rogalska

I b

II a

II b

II b

 Konkursy matematyczne Daniel Jastrzębski

III b

Konkursy matematyczne na przełomie 3 lat
Konkurs historyczny  Paweł MachMichał Decyk

Aneta Smaza

Michał Miksztal

Jakub Ryś

Dorota Stefańska

III b

III b

III c

II a

II a

II a

Warszawski Konkurs  Piosenki Niemieckiej Bartosz   Madej

III b

za udział i reprezentowanie szkoły
Szkolny Konkurs j.   niemieckiego „Pisanka związana tematycznie z kulturą krajów niemieckiego   obszaru językowego” Adam Nieciecki

II b

I miejsce
V Olimpiada Informatyczna dla Gimnazjalistów  Grzegorz KudukŁukasz Łobacz

Antoni Piszczek

Michał Miksztal

II a

II a

II a

II a

II Janowy Turniej Literacki poświęcony twórczości Jana Twardowskiego   przy współpracy Biurem Edukacji, MEN i Białołęcki Ośrodek Kultury, Dom   Kultury Świt Justyna Broda

III a

laureat –   wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Papieski dla uczniów gimnazjum pt. „Papież   Słowianin”  Jadwiga SiewkoPaweł Mach

Ignacy Piszczek

II b

III b

I b

Szkolny Konkurs Prymasa Tysiąclecia „Być jak … słowa uczą, przykłady   pociągają”  Ignacy PiszczekJadwiga Siewko

Urszula Mędrzycka

Bartosz Madej

Karol Jastrzębski

III b

II b

I b

III b

I b

Szkolny Konkurs czytelniczy „Czy znasz   treść książki J. Flanagana „Ruiny Gorlanu”Op. Maria Sikorska Alicja BłasiakMonika Mudant

Dorota Sobiech

II a

II a

I b

I miejsce

II miejsce

 III miejsce

  • Daniel Jastrzębski laureat finalista konkursu przedmiotowego chemicznego (zwolniony z egzaminu), udział w etapie rejonowym konkursu fizycznego
  • Stypendium w ramach „Regionalnego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych”Daniel Jastrzębski
  • Aneta Smaza – 3 miejsce w konkursie literackim „Down obok mnie” pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty
  • Kuratoryjny konkurs polonistyczny – do etapu rejonowego zakwalifikowały się Aneta Smaza i Agata Sitkiewicz
  • W konkursie poetyckim „Młoda poezja warszawska 2011”, którego organizatorem była nasza szkoła w kategorii gimnazjum 1 miejsce zajął Bartosz Madej a Kamila Walczak wywalczyła miejsce 3.
  • Braliśmy udział w I Biegu Józefa Piłsudskiego, gdzie nasza drużyna zajęła 2 miejsce w dzielnicy.
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

W roku szkolnym 2010/2011 uczniowie naszej szkoły wzięli udział we wszystkich zawodach międzyszkolnych organizowanych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży (piłka nożna dziewcząt i chłopców, piłka koszykowa dziewcząt, tenis stołowy dziewcząt i chłopców, piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, pływanie dziewcząt i chłopców, indywidualne zawody lekkoatletyczne). Reprezentowaliśmy naszą dzielnicę na zawodach warszawskich w indywidualnych biegach przełajowych oraz sztafetowych biegach przełajowych. Jeden z uczniów naszego gimnazjum Maciej Seta zajął II miejsce indywidualnie w skoku w dal na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, tym samym zapewnił sobie awans na Mazowsze. Wzięliśmy udział w III edycji programu „Talenty 2012”, gdzie dotarliśmy do półfinału.