Sukcesy i osiągnięcia 2008/2009 | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 w Warszawie

Sukcesy i osiągnięcia 2008/2009


Nazwa konkursu Imię i nazwisko Klasa Lokata/miejsce
XXI Międzynarodowa Olimpiada Filozoficzna Anna P.
Martyna C.
Agata Ł.
Sylwia R.
Mateusz G.
Katarzyna M.
Marta Ł.
Iga S.
Daria Z.
Paulina C.
IIB
IIB
IIB
IIB
IIIB
IIIB
IIB
IIB
IIB
IIIB
6 finalistów
IV Mazowiecki Konkurs Kultury Klasycznej Karolina S. IIIA Uczestnictwo w II części etapu rejonowego
Interdyscyplinarny Konkurs Filozoficzny „W drodze ku mądrości” – zasięg wojewódzki Marta W.
Patrycja E.
Marlena O.
IIIA Uczestnictwo w etapie rejonowym
II Mazowiecki Konkurs Papieski Daniel F.
Anna P.
Aneta S.
Konrad P.
Katarzyna M.
IIIB
IIB
IC
IIIB
IIIB
1 finalista
VI Edycja Mazowieckiego Konkursu Ekologicznego „Smak ekologicznej żywności” Anna P.
Marcin M.

IIB
IIIB
I miejsce
II miejsce
Warszawski Konkurs fotograficzny „Mój Muranów , Moja Praga” Konrad L.
Daniel F.

IIIB Udział w finale
XIV Ogólnopolski Konkurs Fotografii Dzieci i Młodzieży „Białystok 2009” Marta K.
Kamil N.

IIIA
IIIB
Udział w finale
Praca wyróżniona
Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny
„Środowisko wokół nas
Anna P.
Agata Ł.
Barbara S.
Katarzyna M.
Marta Ł.
Piotr W.

IIB
IIB
IIIB
IIIB
IIB
IIIB

Udział w finale
Ogólnopolski Konkurs „Znaki nadziei” Anna C.
Paulina C.

IIIA
IIIB

I miejsce
Wyróżnienie w finale

Międzynarodowy Konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną Kamil N.
Natalia B.

IIIB
IIIA

II miejsce
Wyróżnienie

III Dzielnicowy Konkurs Jan Paweł II Wielki Kat. Literacka
Anna P.
Aneta S.
Daniel F.
Katarzyna M.
Konrad P.
Sylwia W.
Kat. Multimedialna
Jan R.
Konrad L.
Karolina S.
Marcin M.
Magda S.
Kasia M.
Ola W.
Agata S.
Eryk P.
Kat. Plastyczna
Natalia B.
Dominik R.
Anna P.
Paulina G.
IIB
IC
IIIB
IIIB
IIIB
IIA

IIA
IIIB
IIIA
IIIB
IB
IIIB
IIIA
IA
IIA

IIIA
IIA
IIB
IIIA

Praca nagrodzona
Praca nagrodzona
Praca nagrodzona
Praca nagrodzona
Praca nagrodzona
Wyróżnienie

Praca nagrodzona
Praca nagrodzona
Praca nagrodzona
Praca nagrodzona
Praca nagrodzona
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie

Praca nagrodzona

Praca nagrodzona

Praca nagrodzona

Wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PIKOMAT Anna P.
Marta M.
Agata Ł.
Iga S.
Stanisław S.
Daria Z.
Martyna C.
Sylwia R.
Barbara S.
Katarzyna M.
Paulina Ch.
Daniel J.

IIB
IIB
IIB
IIB
IIB
IIB
IIB
IIB
IIIB
IIIB
IIIB
IB

Udział w III etapie

KANGUR Matematyczny – zasięg międzynarodowy Paulina C.
Łukasz S.
Michał S.
Aleksandra T.
Daria Z.
Stanisław S.
Iga S.
Piotr O.
Marta M.
Katarzyna M.
Anna C.
Marta W.
Martyna C.
Patrycja E.
Daniel J.

IIIB
IIB
IIB
IIIB
IIB
IIB
IIB
IIB
IIB
IIIB
IIIA
IIIA
IIB
IIIA
IB

5 wyników bardzo dobrych
12 wyróżnień

IV Olimpiada Matematyczna dla gimnazjum – zasięg wojewódzki Katarzyna M.
Paulina C.

IIIB

Udział w II etapie rejonowym

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MATMIX Magdalena K.
Karolina S.

IIIA

Udział w 17 etapach konkursu

Mazowiecki Konkurs Informatyczny LOGIA09 Katarzyna M.

IIIB

Udział w etapie rejonowym

Międzyszkolny Konkurs Filmowy „Moje Spotkanie z Filmem” Marta W.

IIIA

II miejsce

XXXII Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka” Aleksandra W.

IIIA

uczestniczka
finału

Ogólnopolski Konkurs „Mój szkolny kolega z misji” Agnieszka R.

IIIB

Udział w finale

Konkurs Dziennikarski „Liczy się temat” Anna P.

IIB

Udział w finale

Szkolny Konkurs „Parkietaże” Iga S.
Małgorzata N.

IIB

Miejsca nagrodzone

Szkolny Konkurs „Cyberprzemoc Małgorzata M.

IIB

Miejsce nagrodzone

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Szopki bożonarodzeniowe” Iga S.
Anna P.
Marta Ł.
Stanisław S.

IIB

Wyróżnienia

Szkolny Konkurs „Wiedza o kulturze krajów niemieckojęzycznych (Ostern)” Daniel J.
Anna P.
Iga S.

IB
IIB
IIB

Miejsca nagrodzone

Światowy Tydzień Mózgu 2009 „Co nam rozum dyktuje – słowa, wiersze, strofy…” – konkurs o zasięgu ogólnopolskim Justyna B.

IA

wyróżnienie

Międzydzielnicowy Konkurs Języka angielskiego „Opowiem ci bajkę…” Żaneta S.
Agata Ł.

IIA
IIB

I miejsce
III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Języka angielskiego „FOX” Martyna C.

IIB

Wynik dobry

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Matematyka bez granic” Uczniowie klasy III b praca zespołowa Laureaci – III miejsce w województwie

Szkolny Konkurs czytelniczy „Czy znasz autora tej ciekawej pozycji” Wioletta W.
Martyna D.
Magdalena S.
Urszula R.

IC
IC
IB
IIIC

I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce

Najlepszy Czytelnik w roku szkolnym 2008/09 – zasięg szkolny Bartłomiej B.

IIIB