Sukcesy i osiągnięcia 2007/2008 | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 w Warszawie

Sukcesy i osiągnięcia 2007/2008


Nazwa konkursu Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie Nauczyciel przygotowujący
XX Olimpiada Filozoficzna dla szkół ponadgimnazjalnych Iga Sz.
Paulina L.
IB
IIIA
Finalista
(II etap dla gimnazjalistów)
14 pkt przy naborze
Anna Zawadzka
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX” Anna S.
Mikołaj O.
IIIB
IIB
Wynik bardzo dobry Urszula Nycz

Test Oxford Plus (X Edycja)
Kategoria: j. niemiecki
Iga Sz. IB Finalista I stopnia Małgorzata Szamborska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR MATEMATYCZNY”
Marta W.
Dominika E.
IIA
IIIA
Wyróżnienie Krystyna Oleksyn

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR MATEMATYCZNY”
Sylwia R.
Anna S.
Agata Ł.
Katarzyna M.
Piotr O.
Anna P.
Dominik K.
Katarzyna B.
Magdalena S.
Aleksandra T.
Iga Sz.
Robert S.
Marta M.
Daria Z.
Justyna J.
IB
IIIB
IB
IIB
IB
IB
IIIB
IIIB
IIIB
IIB
IB
IIIB
IB
IB
IIIB
Wynik bardzo dobry
Wynik bardzo dobry
Wynik bardzo dobry
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Liliana Klimowicz

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Woda w obiektywie”
Dominik K. IIIB II miejsce Anna Zawadzka
Liliana Klimowicz

Ogólnopolski Konkurs Multimedialny „Moje magiczne miejsce”

Anna P. IB III miejsce Anna Zawadzka
Liliana Klimowicz

V Ogólnopolski Konkurs Multimedialny Kartek Wielkanocnych

Marta S.
Mateusz K.
IIIB
IIIB
III miejsce
Wyróżnienie
Anna Zawadzka
Liliana Klimowicz

VII Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Nastroje”

Marta W. IIA Wyróżnienie Anna Zawadzka
Liliana Klimowicz

Konkurs „Znaki nadziei” o zasięgu wojewódzkim

Anna S.
Olga K.
Katarzyna B.
Marta S.
IIIB III miejsce
III miejsce
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Anna Zawadzka
Liliana Klimowicz

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Warszawa różnorodna”

Iga Sz.
Robert S.
IB
IIIB
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Anna Zawadzka
Liliana Klimowicz

Konkurs Matematyczny „MERIDIAN” o zasięgu wojewódzkim

Dominika E. IIIA finalistka Krystyna Oleksyn

Konkurs Matematyczny „MERIDIAN” o zasięgu wojewódzkim

Katarzyna M. IIB wynik dobry

Liliana Klimowicz

Konkurs o zasięgu wojewódzkim pt. „Unia Europejska wobec świata” 2008

Iga Sz. IB I miejsce w kategorii prac pisemnych, pt. „Eko bajka”

Agnieszka Strzelczyk

Mazowiecki Konkurs pt. „Bajka dla malucha”

(„Fairy tale for a child”)

Agata Ł.
Natalia B.
Karolina Sz.
Marta Ł.
IB
IIA
IIA
IB
I miejsce kat. indyw.
I miejsce kat. zbiorowa
I miejsce kat. zbiorowa
III miejsce kat. indyw.

Ewa Rogalska-Monserrat

IV Konkurs Krasomówczy pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Aleksandra W. IIIA finalistka

Agnieszka Strzelczyk

    W Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia” do III etapu zakwalifikował się jako finalista jeden uczeń.

    W zorganizowanym przez Polski Ośrodek Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ, pod hasłem „Miejsca ocalone od zapomnienia”, konkursie o Warszawie I miejsce, zdobywając maksymalną liczbę punktów.

    Wyróżnienie w warszawskim konkursie ekologicznym zatytułowanym „Moje środowisko” zorganizowanym przez Zarząd Oczyszczania Miasta zdobyły dwie uczennice.

    Wzięliśmy udział w warszawskim konkursie „Tryptyk warszawski”, w którym jedna z naszych uczennic otrzymała nagrodę specjalną Dyrektora Muzeum Historycznego m. st. Warszawy.

    Uczennice naszej szkoły wzięły udział w II Warszawskim Konkursie Savoir-Vivre „Obycie umila życie”. Nasza drużyna dotarła do półfinału.

    W wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Nastroje” wzięło udział 6 uczniów. W klasyfikacji końcowej wyróżnienie otrzymała jedna uczennica.

    W ogólnopolskim Konkursie „Lotnictwo w czasie II wojny światowej” doszliśmy do finału.

    W Europejskim Konkursie Szkolnym „Europa w szkole” w etapie wojewódzkim została wyróżniona zbiorowa praca multimedialna 14 uczniów.

    Wyróżnienie indywidualne otrzymał jeden uczeń. Do etapu ogólnopolskiego zakwalifikował się również jeden uczeń.