DORADZTWO ZAWODOWE | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 w Warszawie

DORADZTWO ZAWODOWE

DNI OTWARTE W SZKOŁACH PONADGIMNAZJALNYCH

Gimnazjalisto, przed Tobą wybór szkoły ponadgimnazjalnej. Z ofertą szkół zapoznasz się podczas „Dni otwartych”. Weź udział w spotkaniu w szkole!

W „Roku Szkoły Zawodowców” zastanów się nad wyborem technikum lub zasadniczej szkoły zawodowej. Terminy spotkań sprawdź w załączniku.

Sprawdź ofertę naszego rembertowskiego liceum, pobierz pliki:

TERMINARZ REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH 2016/17
UPRAWNIENIA W PROCESIE REKRUTACJI

Informacja dotycząca uprawnień laureatów i finalistów olimpiad dla gimnazjalistów w procesie rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2015/2016.

BADANIA KANDYDATÓW DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH I WYŻSZYCH

Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy informuje, że badania kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych i wyższych, oraz uczniów tych szkół, którzy w trakcie praktycznej nauki zawodu są narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia wykonywane będą na podstawie stosownych umów zawartych przez MWOMP z siedzibą w Płocku i finansowane będą z udzielonej przez Województwo Mazowieckie dotacji na organizację zadań z zakresu medycyny pracy. Badania te są bezpłatne zarówno dla badanej osoby, jak i wydającej skierowanie szkoły.

W załączeniu znajduje się szczegółowy wykaz podmiotów, z którymi zawarto umowy wraz z adresami gabinetów zabezpieczających świadczenia medyczne dla poszczególnych powiatów.

WAŻNE LINKI
ZAŁĄCZNIKI