PUBLIKACJE NASZYCH UCZNIÓW | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 w Warszawie

PUBLIKACJE NASZYCH UCZNIÓW

Nasi uczniowie – Weronika Monserrat-Rogalska kl.3b, Monika Paciejewska kl.3b, Mikołaj Lelito kl.3b, Krystian Sołoducha kl.3b oraz Ignacy Piszczek kl.2b – uczestnicy drugiego etapu Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej pod kierunkiem nauczyciela wiedzy o społeczeństwie Katarzyny Stencel realizowali projekty badawcze dotyczące problemów społecznych. Wyniki swojej imponującej pracy każdy z uczniów zebrał w formie oprawionej publikacji. Publikacje zostały przekazane na ręce Pani Dyrektor Doroty Jachnik. Będą one dostępne w bibliotece szkolnej. Po wakacjach zachęcamy do obejrzenia tych wyjątkowych wyników pracy gimnazjalistów.