WARSZTATY PRZYRODNICZE W OKUNINCE | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 w Warszawie

WARSZTATY PRZYRODNICZE W OKUNINCE

W dniach 16-18 maja 2012 r. uczniowie klas Ic, IIIb i IIIc uczestniczyli w wycieczce – warsztatach przyrodniczych w Okunince nad Jeziorem Białym. Podczas wyjazdu uczniowie mogli poznawać walory przyrodnicze i turystyczne Poleskiego Parku Narodowego, wędrując ścieżką edukacyjną „Spławy”. Uczestnicy obserwowali także hodowlę żółwia błotnego. Mieli też możliwość odwiedzić stadninę koni czystej krwi arabskiej w Janowie Podlaskim. Młodzież podziwiała również renesansową architekturę Zamościa oraz zabytki Lublina. Podczas warsztatów uczniowie miło i pożytecznie spędzili czas, poszerzyli swoją wiedzę oraz doświadczyli niezapomnianych wrażeń.