STYPENDIA PREZYDENTA WARSZAWY | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 w Warszawie

STYPENDIA PREZYDENTA WARSZAWY

22 października  2010 r. w Teatrze Studio im. I. Witkiewicza w Pałacu Kultury i Nauki wręczone zostały  Stypendia Prezydenta Warszawy dla uczniów uzdolnionych za wybitne osiągnięcia w nauce za rok szkolny 2009/10.

Wśród 216 szczęśliwców stołecznych publicznych i niepublicznych gimnazjów  i szkół ponadgimnazjalnych, zaszczyt otrzymania stypendium dostąpiło  4 uczniów naszej dzielnicy z Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 126:

• Kamila Walczak z klasy 2b
  • Weronika Mosserat-Rogalska z klasy 2b
  • Monika Maciejewska z klasy 2b
  • Daniel Jarzębski z klasy 3b

Stypendyści otrzymali dyplomy i pamiątkowe plakiety z łacińską sentencją „Sapere Auso” – „Temu, który odważył się być mądrym – z rąk samej Pani Prezydent, która zwróciła się do nagrodzonych słowami:

Życzę wam wielu sukcesów. Mam nadzieję, że będziecie w przyszłości elitą intelektualną naszego kraju, a także elitą Europy i świata, bo świat stał się teraz jedną wspólną wioską

Życzymy wszystkim stypendystom dalszych sukcesów