Spotkanie z Panią Mają Komorowską | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 w Warszawie

Spotkanie z Panią Mają Komorowską

5 grudnia gościliśmy w naszej szkole słynną aktorkę Panią Maję Komorowską. W tym niezwykłym wydarzeniu brali udział uczniowie klasy 3a i 3b.

Pani Maja Komorowska to wybitna, charyzmatyczna aktorka teatralna i filmowa, pedagog, Profesor Akademii Teatralnej w Warszawie. Stworzyła niezapomniane kreacje aktorskie u takich reżyserów jak Krzysztof Kieślowski, Tadeusz Konwicki, Andrzej Wajda, Krzysztof Zanussi i in.

Każde spotkanie z tą niezwykłą aktorką jest ogromnym przeżyciem – usłyszeliśmy wspaniałe interpretacje wierszy księdza Jana Twardowskiego oraz wzruszające fragmenty autobiograficznej książki „31 dni maja”. Teksty literackie przeplatała opowieściami o ludziach czy wydarzeniach ważnych w swoim życiu. Byliśmy zasłuchani i oczarowani naszym niezwykłym gościem. Na zakończenie mieliśmy możliwość otrzymania autografów, a wspólna fotografia będzie wspaniałą pamiątką.

Spotkanie  z Panią Mają Komorowską odbyło się w ramach współpracy z Panem Sebastianem Koseckim. Dziękujemy J!!!