Święto Rembertowa 2016 | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 w Warszawie

Święto Rembertowa 2016

W romantycznym i wakacyjnym nastroju powitali rembertowian uczniowie Gimnazjum Nr 126, którzy reprezentowali naszą szkołę podczas tegorocznego Święta Rembertowa. Uczniowie z klasy I D, II A i II B zaprezentowali na scenie tańce integracyjne. Bawili publiczność w rytmie żywej, energetycznej muzyki. Kornelia Sobczak i Klaudia Wiśniewska  wystąpiły w scence z klasyki literatury, odtwarzając fragment „Zemsty” Aleksandra Fredry. Joanna Jabłońska rozruszała widownię piosenką Anny Jantar „Najtrudniejszy pierwszy krok”. Szkoda, że występ mógł trwać tylko 15 minut, z uwagi na ogromną liczbę występujących. Najważniejsze, że humory dopisywały, a nasza uzdolniona artystycznie młodzież po raz kolejny dała wyraz swoim talentom.

Opiekę nad młodzieżą sprawowały: p Agnieszka Strzelczyk i p. Anna Sajewicz.