Nasza Uczennica, Oliwia Burlikowska została wyróżniona w XXII Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” ! | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 w Warszawie

18 maja 2015 roku, o godzinie 12:00 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, koleżanki i koledzy Oliwii z klasy IIB towarzyszyli jej w tak uroczystej i miłej chwili. Wyróżnienie dostała bo jest dziewczynką wyjątkową, o szerokich zainteresowaniach związanych przede wszystkim z malarstwem i rysunkiem. Chętnie służy pomocą każdemu kto tego potrzebuje. Swoją pasją dzieli się z innymi, prowadząc wolontarystyczne nauki rysunku komiksu dla dzieci, młodzieży  i dorosłych w Wawerskiej Strefie Kultury w Warszawie. Jest autorką ilustracji książeczki dla dzieci. Dochody ze sprzedaży bajeczki przeznaczone są na cele charytatywne. Jesteśmy z Ciebie Oliwio bardzo dumni.

Wychowawca IIB Urszula Nycz