ZAPROSZENIE NA TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY REMBERTÓW M. ST. WARSZAWY | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 w Warszawie

Termin: 28 marca 2015 r. (sobota) godz. 11.00

Miejsce gry: Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 126 ul. gen. K. Ziemskiego 22, Warszawa, Dzielnica Rembertów

Organizator: Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 126, Urząd Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy

Cel turnieju: Popularyzacja gry w szachy wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Warunki uczestnictwa: W turnieju mogą zagrać wszyscy chętni bez względu na wiek.

Turniej będzie prowadzony przez sędziego międzynarodowego panią Agnieszkę Brustman.

Udział w turnieju wiąże się z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody na wykorzystywanie zdjęć i nagrań z udziałem ich uczestników do celów informacyjnych oraz promocji i reklamy działań Organizatorów.

Tempo gry: 15 minut na całą partię.

System rozgrywek: System szwajcarski, 7 rund według przepisów Fide.

Zgłoszenia: Zgłoszenia przyjmowane są:

• telefonicznie u sędziego: 664-303-892 oraz mailowo: email:agabr@poczta.onet.pl,
  • w gimnazjum tel.: 22 611 93 39 wew. 24 – u koordynatora turnieju z ramienia szkoły p. Marii Sikorskiej ( pon. – pt.) oraz mailowo: bibliotekagimn126@wp.pl

W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, rok urodzenia, dzielnicę zamieszkania, ewentualną kategorię szachową.

Pierwszeństwo udziału w turnieju mają mieszkańcy Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy zgłoszeni w terminie do 25 marca 2015 r. Ilość miejsc turniejowych 50. Po tym terminie zapisy będą prowadzone w miarę wolnych miejsc i dla wszystkich chętnych.

Nagrody:

• Puchar dla najlepszego zawodnika turnieju, medale i nagrody rzeczowe dla 3 najlepszych zawodników w turnieju.
  • Puchar dla najlepszego zawodnika wśród mieszkańców Rembertowa oraz medale nagrody rzeczowe dla 3 najlepszych mieszkańców Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy.
  • Nagroda rzeczowa i dyplom dla najlepszego: licealisty, gimnazjalisty i ucznia szkoły podstawowej w Dzielnicy  Rembertów.
  • Nagroda rzeczowa dla najlepszego zawodnika do 8 lat i 10 lat.
  • Upominek dla najmłodszego uczestnika turnieju. Zawodnik może otrzymać tylko jedną nagrodę.
  • Aby odebrać nagrodę zawodnik musi być obecny podczas ceremonii zakończenia turnieju.

Dojazd: autobusami nr 143, 196 do przystanku Czerwonych Beretów 01 + pieszo ok. 5 min.; nr 153 do przystanku Rembertów-Kolonia + pieszo ok. 7 min.

Przewidywany czas zakończenia turnieju około godz. 15.00

.