BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW W SPORTACH ZIMOWYCH | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 w Warszawie

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW W SPORTACH ZIMOWYCH

Nowy obraz

Prowadzenie i organizacja zajęć sportowych ukierunkowanych na upowszechnianie sportów zimowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW W SPORTACH ZIMOWYCH

Program finansowany przez:
Ministerstwo Sportu i Turystyki /80%/ oraz Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Mazowsza /20%/

Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego oraz Polska Federacja Sportów Zimowych zapraszają uczniów na bezpłatne zajęcia pozalekcyjne związane z upowszechnianiem zimowych dyscyplin olimpijskich: curlingu. snowboardu, łyżwiarstwa, hokeja na lodzie. Zapewniamy powszechny udział w pozalekcyjnych i pozaszkolnych, systematycznych, bezpłatnych zajęciach sportowych, a podstawowym celem jest upowszechnianie aktywności fizycznej i zachęcanie młodzieży do uprawiania sportów zimowych. Projekt adresowany jest do dzieci i młodzieży – uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Zachęcenie i pozyskanie uczestników programu do kontynuowania rozpoczętej przygody ze sportem w klubach sportowych.

Polska Federacja Sportów Zimowych jest operatorem MultiSport „Kamionek”, udostępni swoje obiekty do realizacji programu w zakresie zimowych dyscyplin olimpijskich, będziemy na nich realizować zajęcia w ramach Akademii: curlingu, hokeja, łyżwiarstwa figurowego, snowboardu.

W posiadaniu Polskiej Federacji Sportów Zimowych znajduje się całoroczne pełnowymiarowe lodowisko do łyżwiarstwa, hokeja a także dwa profesjonalne tory curlingowe oraz park snowboardowy, posiadamy również skatepark. Całość mieści się w budynkach poprodukcyjnych adaptowanych do celów sportowych, w które tchnęliśmy nowe życie powierzając we władanie dzieciom i młodzieży w wieku szkolnym. Zarówno chłopcy i dziewczęta mogą uczestniczyć w zajęciach o każdym poziome trudności. Zajęcia będą prowadzone przez licencjonowanych trenerów i instruktorów Polskich Związków Sportowych. Pod okiem ekspertów, w pełni bezpieczni, uczniowie poznają nowe dyscypliny sportowe świetnie się przy tym bawiąc.

Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego zaprasza uczniów do realizacji programu: od 1 października 2014 r. w godz. 14.00 – 18.00. (poniedziałek – piątek).

Zgłoszenia i rezerwacje prosimy wysyłać na adres email podany niżej:

Akademia Sportów Zimowych MultiSport „Kamionek” ul. Mińska 65 Warszawa
e-mail: mutisport.kamionek@pfsz.pl tel: 48 570 959 281

• Akademia Łyżwiarska: ul. Mińska 65 lyzwy@pfsz.pl tel: 48 570 959 282
  • Akademia Hokeja: ul. Mińska 65 hokej@pfsz.pl tel: 48 570 959 283
  • Akademia Snowboardu: ul. Mińska 65 snowboard@pfsz.pl tel: 48 570 959 284
  • Akademia Curlingu: ul. Żupnicza 17 curling@pfsz.pl tel: 48 570 959 285Dysponujemy wypożyczalnią sprzętu sportowego, na miejscu prowadzimy serwis a także udzielamy fachowych porad. Nasi specjaliści przy współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym, prowadzić będą przygotowania uczniów do udziału w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w dyscyplinach zimowych w edycji Szkół oraz Klubów.Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku pytań i sugestii pozostajemy do Państwa dyspozycji: tel. 501 20 103 lub e-mail: euro6@euro6.pl oraz 22 827 88 46

ze sportowym pozdrowieniem

Iwona Zielińska-Mróz