ADOPCJA NA ODLEGŁOŚĆ | Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 w Warszawie

ADOPCJA NA ODLEGŁOŚĆ

Drodzy uczniowie oraz nauczyciele Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 im. Bohaterów Westerplatte,

Pozdrawiamy z Czerwonej Wyspy gdzie lato już w pełni! Załączam nowe fotki Waszego kolegi Tsilaviny z Madagaskaru. On i jego siostra Fitiavana są już coraz bardziej radośniejsi i lubią szkołę. Mają tu wielu znajomych co na pewno choć trochę wypełnia im pustkę która panuje w domu. Wkrótce planujemy odwiedzić ich w domu na pewno więc przyślemy wtedy fotorelację z tej wizyty.

To rodzeństwo żyje bardzo skromnie a ich starsi bracia szukają każdej okazji aby zarobić na utrzymanie ich całej czwórki.

Jeśli udałoby się Wam kiedyś zorganizować w szkole zbiórkę używanych ubrań lub przyborów szkolnych na pewno pomoglibyście Tsilavinie oraz jego rówieśnikom! Serdecznie polecamy taką formę pomocy ‚naszym’ Dzieciom Madagaskaru!

Pozdrawiamy od siebie oraz bliźniaków oraz życzymy samych sukcesów w tym roku szkolnym!

PS. Prosimy kierować ewentualną korespondencję na adres fundacja@dziecimadagaskaru.pl